2014/12/08

DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014

1. Numerki NOMAD 2.Pościel Siano HAYKA 3.BabaLuna SIESTA 4.Bransoletka KOD
Niedawno informowaliśmy na naszym profilu fb o rozpoczynającej się akcji-aukcji DESIGN DLA ZWIERZĄT. Dziś już wiemy, na co ostrzyć pazurki i wierzcie nam- naprawdę warto tam zajrzeć;). Wybraliśmy tylko kilka przykładów spośród kilkudziesięciu aukcji, ale prawdziwych perełek jest tam dużo, dużo więcej! Warto pamiętać także o tym, że ceny wywoławcze są dużo niższe niż na co dzień.

1.Fotel vintage, SIMPLY MODERN 2. Figurka DESIGN MOKUM 3. Wazon Tapio Wirkkala Rosenthal, SIMPLY MODERN 4. Sukienka DRESSAP
Oprócz tytułowego designu na aukcjach można upolować ubrania, biżuterię, grafiki, albumy, obrazy, rzeźby, oraz usługi, zaczynając od projektów wnętrz. po...projekt idealnego bukietu kwiatów, albo spersonalizowanego zapachu do wnętrz. Co roku trafia się też kilka absolutnych unikatów- takich jak kolekcjonerski okaz wazonu z lat 70 zaprojektowanego dla Rosenthala, wiklinowy fotel z lat 60, czy model figurki z Ćmielowa, która do sprzedaży trafi dopiero po nowym roku.
Kilka słów o DDZ: Od kilku lat Krystyna Łuczak-Surówka, historyk designu, organizuje wśród znajomych projektantów i artystów zbiórkę "fantów" na aukcję. Środki uzyskane ze sprzedaży przekazanych przedmiotów trafiają do naszych najmniejszych, czworonożnych przyjaciół ze schronisk.
Jak co roku, do aukcji dołączyła się także nasza koleżanka z pracowni, Maja. Od niedzieli możecie licytować spotkanie projektowe " Idealny środek", w trakcie którego projektantka podpowie Wam, jak najlepiej wykorzystać potencjał mieszkania lub domu, który właśnie urządzacie.
Zróbcie sobie prezent i pomóżcie bezdomniakom ze Schroniska Siestrzeń!
1. Bączek SMAGA DESIGN 2. Fartuszek COOKie, 3. Kieliszki KABO&PYDO, KROSNO

1. Fotel MALAFOR 2.Siedzisko MEESH 3.Kalendarz Paweł Jońca

1. Szal MNISHKA 2.Lampa NATURAL BORN DESIGN 3.Kiwi, Agnieszka Tomalczyk, ĆMIELÓW 4. Plakat DOMOWA SOWA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz