O nas


Jesteśmy nie tylko projektantami.
Jesteśmy przyjaciółmi, którym udało się połączyć przyjemne z pożytecznym i tak pokierować życiowymi drogami, by jak najwięcej czasu spędzać razem. 
Nie jesteśmy jednogłośni. Podobają nam się różne rzeczy, ba! w niektórych przypadkach mamy wręcz skrajnie odrębne spojrzenie na estetykę i potrafimy wysunąć miliony argumentów, by przekonać drugą stronę do swoich racji. I choć nie zawsze dochodzimy do porozumienia ( -Czarne! -Nie, czerwone! –Może  zróbmy okrągłe. -Ok., ale na prosto), to w razie projektowych wątpliwości, czy kreatywnych zatorów zawsze możemy na siebie liczyć. W końcu co trzy procesory to nie jeden!. Zdarza nam się zapłakać nad rysunkami instalacji, ale zdecydowanie częściej płaczemy ze śmiechu. Klienci twierdzą, że to widać w projektach, a dla nas to największy komplement;). 


Zuzanna Krasuska - Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej ASP. Główny generator koncepcji i eksperymentator.
W swoich projektach otwarta na eksperymenty formą i kolorem, co owocuje najbarwniejszymi projektami na rynku. Ceni sobie różnorodność w podejściu do tematów projektowych, w jej portfolio nie znajdziemy dwóch podobnych realizacji.  Nawet najbardziej zatwardziałego minimalistę przekona do tego, by zrobił u siebie okrągłą łazienkę, lub wpuścił barokowy wzór na ściany-i na pewno będzie zadowolony. Jej pasją jest rzeźba. Słynie z absolutnej nieznajomości wykonawców muzycznych i przygotowywania dań błyskawicznych; znikają, nim postawi je na stół;).

Kamil Krasuski - Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej ASP. Odpowiada za przekładanie poezji na techniczny język.
Projektuje głównie meble oraz wnętrza użyteczności publicznej. Nie obce są mu procedury związane z pozwoleniem na budowę , uzgadnianie projektów branżowych z rzeczoznawcami. Z zamiłowania rysownik, w projektach wnętrz mieszkalnych wykazuje się niezwykłą fantazją i odwagą, przyjmowaną przez klientów z mieszaniną zachwytu i lekkiej nutki niepewności. Reklamacji nigdy nie było. Jako jedyny z  naszej trójki potrafi naprawić automat z kawą i wyprowadzać wzory matematyczne. Albo dobrze udaje, bo wierzymy mu we wszystko.

Maja Kaczyńska – Absolwentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Warszawskiej ASP. Nasza  redaktorka, która dba o to byśmy dobrze wyglądali w sieci.
Projektantka, dla której każdy przedmiot ma co najmniej trzy życia. Wierzy, że to co stare oprócz materialnej wartości wnosi do wnętrz historię.  W jej projektach minimalizm walczy z ekstrawaganckimi elementami na granicy pastiszu, wprowadzając lekko schizofreniczny nastrój. O dziwo nie jest osamotniona w swoich upodobaniach i Klienci dobrze wiedzą, gdzie zgłosić się po „coś dziwnego”. Wrodzona nadpobudliwość sprawia, że oprócz projektowania zajmuje się także malarstwem, prowadzi wykłady, pracuje z dziećmi i  pisze bloga W Maju 2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz